V októbri sa pod koordináciou RMPK, konali doplňujúce voľby do Stredoškolského parlamentu PSK (SP PSK). Keďže poniektorí členovia nás opustili najmä pre nedostatok času, nechceli sme nechať uletieť príležitosť vzdelávať sa a osobnostne rásť aj iným aktívnym mladým.

Okrem aktuálnych členov SP PSK (Matúš Sukeľ, Jana Michalenková, Mária Barbora Kuzmová, Martina Imrichová, Rebeka Csiková,) bola do tímu zvolená nová partia študentov, ktorí budú spoločne zastupovať mladých ľudí Prešovského kraja do roku 2021. Zvolení boli nasledujúci členovia: Alexandra Špaková, Jakub Trebuňák, Samuel Franko, Sofia Vašková, Mariana Giňovská, Dávid Jagerský, Antónia Hricová, Slavomíra Bučková a Tamara Štofiková.

V stredu 28.10.2020, sa konalo prvé online stretnutie s novým tímom štrnástich členov SP PSK. Síce nám všetkým chýbajú „offline“ stretnutia, zistili sme, že vieme bez problémov fungovať aj online. Stihli sme sa zoznámiť a novým členom predstaviť mentoringový program – POrada, na ktorom aktuálne pracuje Stredoškolský parlament. Rozdelili sme si úlohy v tíme a spoločne sa tešíme na nasledujúce stretnutie, ktoré nás o chvíľu čaká.

Kontakt

Rada mládeže Prešovského kraja
(Občianske združenie)

Vajanského 17
080 01 Prešov
IČO : 37 877 836
+421 908 285 263
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Chcem dostávať novinky od RMPK


© 2019 Rada mládeže Prešovského kraja - RMPK