fbpx

Školenia

Ako motivovať seba i druhých

Čo ľudí motivuje k dobrovoľníctvu? Čím ich môžeme motivovať, aby sa v našej organizácii cítili dobre a zostali čo najdlhšie? Čo od nás očakávajú? Existuje čistý altruizmus?

Dozviete sa, ako sa mení pohľad na dobrovoľníčenie v spoločnosti, aké skúsenosti s prácou s ľuďmi majú organizácie realizujúce dlhodobé dobrovoľnícke programy a ako reagovať na potreby našich dobrovoľníkov a dobrovoľníčok, aby s nami zostali aj po tom, ako vyprchá čaro nového a nastúpi stereotyp.

Interaktívny workshop je vhodný pre každého pracovníka s mládežou, koordinátora dobrovoľníkov, či lídra, ktorý má na starosti tím akýchkoľvek zanietencov.

👉 Termín workshopu: 26.05.2021, online od 13:00 - 16:30.

Prihláste sa do 25.05. na tomto linku: https://bit.ly/2RLHznq

Lektorka: Dominika Hradiská - Platforma dobrovoľníckych centier a organizácií (Banská Bystrica)


Reštart - my nezastavujeme...

Všetci momentálne zažívame neľahké obdobie, museli sme sa prispôsobiť novým podmienkam, plánované podujatia a aktivity dlhodobo presúvať, rušiť, upravovať. Pravidlá a opatrenia sa každým dňom menia a nie vždy je jednoduché držať tempo a neklesať na duchu.

Preto pozývame na REŠTART - konferenciu pre pracovníkov s mládežou (nielen) z Prešovského kraja, zástupcov mládežníckych organizácii, pedagógov, koordinátorov žiackych školských rád a mládežníckych parlamentov, pracovníkov verejnej a štátnej správy a pod.

👉 Termín: 04. júna 2021 (piatok) v čase od 09:00 do 13:00, online cez Zoom.

V rámci programu sa môžete tešiť na workshopy a príspevky inšpiratívnych hostí, ktorí sa s nami podelia o témy ako napríklad - Aké nové trendy a prístupy prinesie do budúcna pandémia? Ako mladí prežívajú čas COVID - 19? Aké bude smerovanie mládežníckych organizácii po pandémii a na čo sa pripraviť? Ako zreštartovať nielen naše aktivity, ale aj zmýšľanie? Ako špeciálny hosť naše pozvanie prijal aj skvelý učiteľ, lektor, mentor, kouč ... Dávid Králik.

👉 Link na prihlášku: https://forms.gle/ut8DFRb9nXDUacK78

Prihlasovanie je spustené do 02. júna 2021 (streda) do polnoci. Kapacita podujatia je obmedzená na 50 účastníkov.

Prihláseným účastníkom budú e-mailom zaslané bližšie informácie, prihlasovacie údaje a možnosť výberu workshopov.

Kontakt

Rada mládeže Prešovského kraja
(Občianske združenie)

Vajanského 17
080 01 Prešov
IČO : 37 877 836
DIČ : 2021683631
+421 908 285 263
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Chcem dostávať novinky od RMPK


© 2019 Rada mládeže Prešovského kraja - RMPK