fbpx

Vzdelávanie: Ako na prácu s (intelektovo) nadanou mládežou a poruchy správania


Ako identifikovať nadanie u detí a mladých ľudí? Ako ich správne podporovať? A aké sú mýty a rizikové faktory spojené s intelektovým nadaním? Lektor vás počas workshopu prevedie základnými modelmi nadania, ukáže vám konkrétne aktivity na podporu intelektového nadania a tiež odhalí pravdy a mýty o nadaných deťoch. Zameriame sa aj na dvojitú výnimočnosť, teda nadanie spojené s poruchami správania, ADHD alebo poruchami učenia. Príďte na workshop, ktorý vám pomôže lepšie pochopiť a efektívne pracovať s intelektovo nadanými mladými ľuďmi.

Školenie je vhodné pre pracovníkov s mládežou a pedagógov.

Termín školenia:
👉 18.6.2024 (utorok), v priestoroch RMPK, Vajanského 17, Prešov.
👉 Možnosť prihlásiť sa je do piatku 14.6.2024
👉 Školenie bude prebiehať v čas od 13:00 do 16:00 hod.

Limit účastníkov školenia: 15

O lektorovi: PaedDr. Ľuboš Lukáč, PhD. je učiteľ, školský špeciálny pedagóg a školský logopéd, ktorý sa venuje najmä intelektuálne nadaným deťom. Je zakladateľom celoslovenskej iniciatívy Rozumieme nadaným v našej škole. Okrem toho sa podieľa na rôznych projektoch pre deti a mládež, ako napríklad Klub nadaných detí alebo Logická olympiáda.

Školenie je bezplatné.

Prihláška: NA TOMTO LINKU

Kontaktná osoba: Eva Švecová /komunikačná koordinátorka RMPK/, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., 0911 092 263

Toto podujatie bolo podporené z dotácií Ministerstva školstva, výskumu, vývoja a mládeže SR v oblasti práce s mládežou, ktoré administruje NIVAM – Národný inštitút vzdelávania a mládeže.

Kontakt

Rada mládeže Prešovského kraja
(Občianske združenie)

Vajanského 17
080 01 Prešov
IČO : 37 877 836
DIČ : 2021683631
+421 908 285 263
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Chcem dostávať novinky od RMPK


© 2019 Rada mládeže Prešovského kraja - RMPK