fbpx

Pozvánka na Letnú školu zručností 2024


Nebaví ťa len tak sedieť celé leto doma? Chceš využiť časť letných prázdnin naplno a vykročiť do nového školského roka plný vedomostí, skúseností a zážitkov? Ak áno, príď k nám na Letnú školu zručností!

Čakajú ťa workshopy so skvelými lektormi, počas ktorých získaš zručnosti ako efektívne komunikovať, kriticky myslieť, či ako prezentovať a nemať pri tom trému alebo ako napísať dobrý životopis a úspešne prejsť pohovorom. Okrem toho zažiješ aj množstvo zábavy počas teambuildingových aktivít a večerného programu.

Letná škola je určená žiakom stredných škôl z Prešovského kraja, vo veku od cca 15 - 19 rokov, ideálne pre tých, ktorí ešte nemali veľa skúsenosti s neformálnym vzdelávaním, keďže workshopy poskytnú základné poznatky v daných témach.

Letná škola je bezplatná. Účastníkom je zabezpečené ubytovanie, strava a občerstvenie počas celého pobytu. Pre záväzné prihlásenie sa je potrebné uhradiť zálohu 30 €, ktorá sa účastníkovi vráti po ukončení pobytu. Ak sa účastník nedostaví na pobyt a nenájde za seba náhradu, záloha mu nebude vrátená.

👉 Ako zaplatiť vratnú zálohu? Vyplňte prihlášku, pošlite 30 € prevodom na účet: SK69 1100 0000 0029 2884 0057. Do poznámky pre prijímateľa uveďte: Letná škola a meno účastníka. Takto je vaše miesto na letnej škole definitívne potvrdené

🏠 Ubytovanie: Škola v prírode Detský raj, Tatranská Lesná. Ubytovanie je zabezpečené v komfortných dvojlôžkových alebo trojlôžkových izbách. Viac tu: http://rajvprirode.sk/

🍕Strava: plná penzia (raňajky, obed, večera a občerstvenie počas celého pobytu)

Lektori:
Sofia Michňáková
Marianna Petrič
Eva Švecová

Hostia:
Tomáš Kriššák - Overovanie informácií a ochrana duševného zdravia v 21. storočí
Matej Hrabovský (Blog za bytie) - Mindfulness pre psychickú pohodu
Helena Priesolová (ZKSM) - Teambuildingové aktivity
Martin Peleš (Lesmír) - Tatranský les, procesy v ňom a medveď hnedý

Presný časový harmonogram a pokyny k nástupu na letnú školu vám zašleme cca 2 týždne pred jej začiatkom. Predbežne počítame, že začíname vo štvrtok na obed a končíme v nedeľu obedom.

PRIHLÁSENIE: NA TOMTO LINKU

Kontaktná osoba: Sofia Michňáková, 0944219232

Toto podujatie bude podporené z dotácií Ministerstva školstva, výskumu, vývoja a mládeže SR v oblasti práce s mládežou, ktoré administruje NIVAM – Národný inštitút vzdelávania a mládeže.

Kontakt

Rada mládeže Prešovského kraja
(Občianske združenie)

Vajanského 17
080 01 Prešov
IČO : 37 877 836
DIČ : 2021683631
+421 908 285 263
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Chcem dostávať novinky od RMPK


© 2019 Rada mládeže Prešovského kraja - RMPK