fbpx

Pozvánka na Valné zhromaždenie RMPK 2024


Pozývame členov a žiadateľov o členstvo v RMPK na Valné zhromaždenie, ktoré sa uskutoční 25.06.2024 (utorok) o 16:00 v priestoroch RMPK, Vajanského 17 v Prešove.

Tí, ktorí sa nebudú môcť dostaviť fyzicky, sa môžu pripojiť online.

Predbežný program:
- informácie o Stratégii PSK pre mládež, dotačnej schéme pre mládež
- hlasovanie o Etickom kódexe RMPK
- hlasovanie o výročnej správe RMPK za rok 2023
- hlasovanie o účtovnej závierke za rok 2023
- hlasovanie o Strategickom pláne RMPK
- schvaľovanie plánu činností RMPK na rok 2024
- hlasovanie o prípadnom prijatí nových členských organizácií
- hlasovanie o zmene stanov RMPK - zmena funkčného obdobia členov predsedníctva RMPK, predsedu a kontrolóra z 2 rokov na 4 roky.

Súčasťou tohtoročného Valného zhromaždenia RMPK sú aj voľby predsedu RMPK, členov predsedníctva RMPK a kontrolóra RMPK. V prípade, že máte záujem nominovať svojho kandidáta/kandidátku, je potrebné do 23.6.2024 poslať nominačný list a životopis nominovanej/ho na e-mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Predsedníctvo sa stretáva max 4x/rok. Informácie k úlohám jednotlivých orgánov RMPK nájdete v stanovách.

Pre nomináciu vášho kandidáta si stiahnite: NOMINAČNÝ HÁROK

Za každú organizáciu sa môžu na Valnom zhromaždení RMPK zúčastniť 2 členovia. Počas stretnutia bude pripravené občerstvenie.

Prosíme vás o potvrdenie účasti na Valnom zhromaždení, aby sme vedeli, či budeme uznášania schopní, najneskôr do 23.06.2024: NA TOMTO LINKU.

Pre aktuálne členské organizácie RMPK pripomíname, že členstvo v RMPK sa každoročne obnovuje – jednoducho – vyplnením online Prehlásenia o členstve a úhradou členského poplatku.

Ak by ste vedeli o organizácii/neformálnej skupine a pod., ktorá pracuje s deťmi a mládežou a mala by záujem stať sa členom/pozorovateľom RMPK, prepošlite im prosím: Žiadosť o členstvo.

Toto podujatie bude podporené z dotácií Ministerstva školstva, výskumu, vývoja a mládeže SR v oblasti práce s mládežou, ktoré administruje NIVAM – Národný inštitút vzdelávania a mládeže.

Kontakt

Rada mládeže Prešovského kraja
(Občianske združenie)

Vajanského 17
080 01 Prešov
IČO : 37 877 836
DIČ : 2021683631
+421 908 285 263
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Chcem dostávať novinky od RMPK


© 2019 Rada mládeže Prešovského kraja - RMPK