Počas júna sa členovia žiackych školských rád z Prešovského kraja mohli zapojiť do súťaže o tímovku pre svoju žiacku školskú radu, ktorú organizovala Rada mládeže Prešovského kraja (RMPK). Podmienkou zapojenia sa bolo odprezentovať, čo zaujímavé v rámci ŽŠR počas roka urobili, čo sa podarilo vylepšiť na škole, ich výnimočnosť, ukázať členov, fungovanie a pod. Kreativite medze nekládli.

Do pilotného ročníka súťaže, na základe zaslaných príspevkov, vybrali 6 žiackych školských rád. A tak počas posledných dvoch júnových dní si mohli členovia ŽŠR užiť deň plný aktívneho oddychu, zábavy a teambuildingových aktivít s cieľom posilniť a upevniť vzťahy v kolektíve. Teambuilding je aj o spolupráci, kde každý člen je dôležitou súčasťou tímu. Vo fotogalérii si môžete prezrieť ako vyzerali dni, ktoré RMPK venovali ako odmenu za celoročnú snahu zlepšovať život na škole aktívnym členom žiackych školských rád.

Aj tieto aktivity boli podporené z dotácie Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR „Programy pre mládež 2014 – 2020“, ktorú administruje IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže.

Kontakt

Rada mládeže Prešovského kraja
(Občianske združenie)

Vajanského 17
080 01 Prešov
IČO : 37 877 836
+421 908 285 263
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Chcem dostávať novinky od RMPK


© 2019 Rada mládeže Prešovského kraja - RMPK