Srdečne Vás pozývame na regionálnu konferenciu „IUVENTA EMPOWERs REGIONs - Prešov“ zameranú na uznávanie prínosov neformálneho vzdelávania v práci s mládežou, ktorá sa uskutoční v utorok, 17. marca. 2020 v čase od 09:00 - 15:00 hod v Prešove.

Konferenciu organizuje IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže pod záštitou Odboru mládeže Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR. Partnermi podujatia sú CeNef - Centrum pre podporu neformálneho vzdelávania a RMPK - Rada mládeže Prešovského kraja.

Cieľom konferencie je zviditeľňovanie témy neformálneho vzdelávania a prepájanie všetkých, ktorí si uvedomujú, že neformálne vzdelávanie má hrať dôležitú úlohu pri výchove a príprave mladej generácie na uplatnenie sa v živote. Za týmto účelom oslovujeme dôležitých aktérov v práci s mládežou v Prešovskom kraji (zástupcov samosprávy, zamestnávateľov, mládežníckych organizácií, škôl, lektorov, MVO a pod.), aby sa stali signatármi Deklarácie o uznávaní prínosov neformálneho vzdelávania v práci s mládežou a pozývame ich k spolupráci pri vytváraní príležitostí na kvalitnejší život mladých ľudí.

Miesto konania:
Konferenčná sála ZOC Koral,
Vihorlatská 2/C, Prešov

Táto regionálna konferencia v Prešove svojim obsahom nadväzuje na celoslovenskú konferenciu "Empower - no uznaj", ktorá sa uskutočnila 11.12.2019 v Bratislave. Počas nej podpísalo Deklaráciu ďalších 25 nových signatárov .

Na podujatie sa prosím zaregistrujte prostredníctvom online registračného FORMULÁRA


Registrácia je otvorená do 03.03.2020, prípadne do naplnenia kapacity podujatia. Za organizáciu sa konferencie môžu zúčastniť 2 zástupcovia (pričom je potrebné, aby sa každý registroval osobitne).

Detailný program konferencie a presná adresa konania budú zaslané zaregistrovaným a potvrdeným účastníkom konferencie.

Veríme, že nás potešíte svojou prítomnosťou.

Kontakt na organizátora:

Mgr. Soňa Štefančíková,
IUVENTA - regionálna koordinátorka pre Prešovský kraj
Mobil: +421 917 402 522
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Kontakt

Rada mládeže Prešovského kraja
(Občianske združenie)

Vajanského 17
080 01 Prešov
IČO : 37 877 836
+421 908 285 263
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Chcem dostávať novinky od RMPK


© 2019 Rada mládeže Prešovského kraja - RMPK